Deprecated: Function create_function() is deprecated in /customers/d/4/6/r-b-k.se/httpd.www/wp-includes/pomo/translations.php on line 208 Deprecated: Function create_function() is deprecated in /customers/d/4/6/r-b-k.se/httpd.www/wp-includes/pomo/translations.php on line 208 Deprecated: Function create_function() is deprecated in /customers/d/4/6/r-b-k.se/httpd.www/wp-includes/pomo/translations.php on line 208 Deprecated: Function create_function() is deprecated in /customers/d/4/6/r-b-k.se/httpd.www/wp-includes/pomo/translations.php on line 208 RBK Communication - Vi bygger starka varumärken med hållbart fokus!

VI BYGGER STARKA VARUMÄRKEN

RBK utvecklar verksamheter, varumärken och människor. Vi gör det genom att skapa kommunikation som uppstår i mötet mellan kreation, strategi och innovation. Vi finns i Stockholm och Helsingfors, har vänner i Berlin, Hong Kong och New York, vinner priser lite nu och då och har funnits sedan 2004.

LÄS MER

Vi som jobbar här

Kristofer Laidwa

Graphic Designer


Mobil:+46 76 525 25 10 kristofer.laidva@r-b-k.se

Sylvain Guérin

Graphic Designer

Mobil:+46735 252 433 Skype:supersly77 sylvain.guerin@r-b-k.se

Johan Dannemann

Copywriter

Mobil:+46 709 370 101 johan.dannemann@r-b-k.se

Nina Kurn

Senior Art Director / Visual planner

Mobil:+46 706 87 05 02 nina.kurn@r-b-k.se

Sofia Attling

Account Manager

Mobil:+46 708 15 95 05 sofia.attling@r-b-k.se

Nico Bonassi

Head of Digital

Tfn: +46 8 586 110 00 Mobil:+46 737 32 28 95 Skype:Nico Bonassi nico.bonassi@r-b-k.se

Andreas Johansson

Digital Designer

Mobil:+46 707 745 022 Skype:soederkisen andreas.johansson@r-b-k.se

Anette Lagerberg

Art Director

Tfn:+ 46 8 586 110 12 Mobil:+ 46 727 43 11 33 Skype:lagerberganette anette.lagerberg@r-b-k.se

Annelie Andersson

Account Manager

Tfn:+ 46 8 586 110 04 Mobil:+ 46 765 25 25 04 Skype:annelie_ua annelie.andersson@r-b-k.se

Christina Nyfeldt

Account Manager

Mobil:+46 708 767 656 christina.nyfeldt@r-b-k.se

Erik Larsson

Art Director

Tfn:+46 8 586 110 09 Mobil:+46 70 65 25 25 09 erik.larsson@r-b-k.se

Fredrik Linder

Head of Clients

Tfn:+46 8 586 110 07 Mobil:+46 70 815 32 07 Skype:Fredrikrbk fredrik.linder@r-b-k.se

Ida Wahlström

Art Director

Mobil:+46 700 43 41 10 ida.wahlstrom@r-b-k.se

Johanna Lindberg

Account Manager

Tfn:+46 8 586 110 24 Mobil:+46 733 34 34 41 johanna.lindberg@r-b-k.se

Kajsa Öijerholm

CEO

Mobil:+46 736 258 255 Skype:copykajsa kajsa.oijerholm@r-b-k.se

Larsa Aneer

Graphic Designer

Tfn:+46 8 586 110 06 Mobil:+46 76 525 25 06 lars.aneer@r-b-k.se

Mathias Wikström

Founding Partner

Tfn:+ 46 8 586 110 03 Mobil:+46 708 15 32 03 Skype:Mathiasrbk mathias.wikstrom@r-b-k.se

Sara Einarsson

CFO

Mobil:+46 70 608 69 33 sara.einarsson@r-b-k.se

SE FLER KONTAKTA

Hitta till oss